Budownictwo Kategoria: Budownictwo

Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SANIER™ - Specjalistyczne Materiały Budowlane »

  Nasza hurtownia została otwarta na początku 2011 roku i jest kontynuacją naszego blisko 20-letniego doświadczenia w branży. Przez cały ten czas mamy przyjemność dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości – bo właśnie najwyższa, światowa jakość jest dla nas kluczowym czynnikiem podczas wyboru asortymentu. Specjaliści SANIER stale poszerzają ofertę, aby zapewniać naszym klientom wysoko wyspecjalizowane materiały czołowych producentów – aby najnowsze systemy i technologie były dla Państwa dostępne „od ręki” w możliwie najlepszej cenie. Wielokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy jedyną hurtownią materiałów budowlanych na terenie Krakowa i okolic, która jest zaopatrzona nie tylko w artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, ale także w te trudno dostępne, których próżno szukać u innych. SANIER

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • klimatyzacja Kościan serwis »

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem, uruchomieniem oraz serwisowaniem systemów klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Nasze projekty dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Świadczymy usługi przygotowania instalacji klimatyzacyjnej na terenach budowy. ykonujemy instalacje zarówno dla klientów indywidualnych (mieszkania, domy prywatne i apartamenty), jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw (biura, lokale użytkowe, sklepy). Świadczymy nasze usługi na terenie województw wielkopolskiego i dolnośląskiego: Poznań, Kościan, Leszno, Gostyń, Rawicz, Wrocław oraz miejscowości ościenne.

  Data dodania: 16 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem osuszaczy - Wypożyczalnia Szaniec »

  Firma Szaniec od kilkunastu lat oferuje wynajem osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych na terenie całego kraju. Nasze osuszacze powietrza znajdują swoje zastosowanie między innymi w biurach, mieszkaniach, domach, pralniach, archiwach, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i stoczniowym oraz na budowach. Nasza wypożyczalnia oferuje również wynajem nagrzewnic, klimatyzatorów, wentylatorów przemysłowych i nawilżaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 15 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Salwator - Nowe mieszkania Kraków Nowa Huta »

  Nowe mieszkania w Nowej Hucie w Krakowie – Wzgórza Krzesławickie – znajdujące się wśród propozycji nieruchomości mieszkalnych na sprzedaż w ofercie tego oto dewelopera, to propozycja niezwykle atrakcyjna pod względem kosztów. Realizowane właśnie nowe mieszkania na obrzeżach dzielnicy Nowa Huta oprócz stosunkowo niskich cen za metr kwadratowy, mogą również kusić nabywców bardzo cichą okolicą i sporą ilością terenów zielonych wokół osiedla, a także przestronnymi balkonami, nierzadko w liczbie dwóch na mieszkanie, czy ogródkami w przypadku zakupu mieszkań z parteru. Dostępne mieszkania oraz wiele informacji, włącznie z cenami, znaleźć można na portalu internetowym dewelopera.

  Data dodania: 04 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: