Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

 • Deweloper Salwator - Nowe mieszkania Kraków Nowa Huta »

  Nowe mieszkania w Nowej Hucie w Krakowie – Wzgórza Krzesławickie – znajdujące się wśród propozycji nieruchomości mieszkalnych na sprzedaż w ofercie tego oto dewelopera, to propozycja niezwykle atrakcyjna pod względem kosztów. Realizowane właśnie nowe mieszkania na obrzeżach dzielnicy Nowa Huta oprócz stosunkowo niskich cen za metr kwadratowy, mogą również kusić nabywców bardzo cichą okolicą i sporą ilością terenów zielonych wokół osiedla, a także przestronnymi balkonami, nierzadko w liczbie dwóch na mieszkanie, czy ogródkami w przypadku zakupu mieszkań z parteru. Dostępne mieszkania oraz wiele informacji, włącznie z cenami, znaleźć można na portalu internetowym dewelopera.

  Data dodania: 04 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem osuszaczy - Wypożyczalnia Szaniec »

  Firma Szaniec od kilkunastu lat oferuje wynajem osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych na terenie całego kraju. Nasze osuszacze powietrza znajdują swoje zastosowanie między innymi w biurach, mieszkaniach, domach, pralniach, archiwach, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i stoczniowym oraz na budowach. Nasza wypożyczalnia oferuje również wynajem nagrzewnic, klimatyzatorów, wentylatorów przemysłowych i nawilżaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 15 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • SANIER™ - Specjalistyczne Materiały Budowlane »

  Nasza hurtownia została otwarta na początku 2011 roku i jest kontynuacją naszego blisko 20-letniego doświadczenia w branży. Przez cały ten czas mamy przyjemność dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości – bo właśnie najwyższa, światowa jakość jest dla nas kluczowym czynnikiem podczas wyboru asortymentu. Specjaliści SANIER stale poszerzają ofertę, aby zapewniać naszym klientom wysoko wyspecjalizowane materiały czołowych producentów – aby najnowsze systemy i technologie były dla Państwa dostępne „od ręki” w możliwie najlepszej cenie. Wielokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy jedyną hurtownią materiałów budowlanych na terenie Krakowa i okolic, która jest zaopatrzona nie tylko w artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, ale także w te trudno dostępne, których próżno szukać u innych. SANIER

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Nieruchomości - pośrednictwo i sprzedaż nieruchomości, Świdnica »

  Alfa Nieruchomości jest licencjonowaną agencją nieruchomości w Świdnicy, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy 10-letnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę oraz licencję zawodową. Z pomocą naszej agencji sprzedasz, kupisz, wynajmiesz każdą nieruchomość, niezależnie od tego czy jest to dom, mieszkanie, działka, biuro, itp. Uczestniczymy i pomagamy podczas przeprowadzania transakcji. Jesteśmy w stanie wyszukać dla Ciebie odpowiednią ofertą, wynegocjować korzystne warunki oraz sfinalizować całą transakcję, aż do podpisania umowy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy usługi skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Naszym atutem jest pełen profesjonalizm i miła obsługa. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, geodetami. Dzięki temu z nami szybko osiągniesz swój cel. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 28 04 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: